Xhirime dhe Fotografi në Dasma dhe Evente

Maestro Production

Na shkruaj direkt në WhatsApp!

Xhirime HD, 4K dhe 4K HDR në Dasma dhe Evente

Maestro Production është kompania më e madhe në Kosovë e shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare ne fushën e video produksionit dhe fotografisë.

Dita juaj më e rëndësishme e jetës e meriton t’i ketë kujtimet sa më te bukura. Në krijojme video dhe foto të dasmave në kualitet kinematografik. Ekipa jonë janë të sjellshëm dhe profesionistë në punën e tyre. Ne e duam me zemër ate që e bëjmë dhe kjo reflekton në rezultat dhe kënaqësinë tuaj.

Sherbimet tona

Xhirime në Dasma

Kamera, kran, dron, marrja e nuses dhe love story.
Xhirimet i bëjmë me kamerat të teknologjisë së fundit në 4K HDR (Hight Dynamic range).

Fotografi ne Dasma

Fotografi dhe album.
Prej marrjes së nuses, photoshooting e deri te ceremonia e mbrëmjes, fotografët tonë janë afër jush.

Post-Produksion

Montazhi, korrektimi i ngjyrave dhe publikimi.
Montazhi bëhet me kujdes dhe precizitet ndërsa korrektimi i ngjyrave me mjeshtri deri në kënaqësinë tuaj.

Pse Maestro Production?

Ofertë Speciale për Vitin 2022

Disa nga punet tona

Çka thonë klientët për neve?

Saranda Lutfiu
Saranda Lutfiu
Dasma në Prishtinë
Read More
"Shume jam e kenaqur me sherbimet e Maestro Production. Inqizimet kane dal perfekt. Krejt jane profesionist dhe me kane befasu me punen qe e kane ba."
Valmir Bajrami
Valmir Bajrami
Dasma në Prizren
Read More
"Kam kerku shume neper internet, kam bisedu me disa produksione por te vetmit jane keta qe me kane bind me menyren e komunikimit. Ne fund ka dal krejt qysh kane premtu dhe sa here ka mi propozu vetem keta."
Agim Sejdiu
Agim Sejdiu
Dasma në Pejë
Read More
"Fejesen e kam be ne nje produksion tjeter dhe nuk kam dal aspak i kenaqet. Tani martesen j akam besuar Maestro Production dhe dallimi eshte si nata ma diten. Pendohem qe nuk i kam gjet edhe kur jam fejuar."
Faton Kastati
Faton Kastati
Dasma në Podujevë
Read More
"Nuk di as me pershkru sa te mrekullueshem jane keta djema me sjellje dhe kualitet. Vetem vazhdoni keshtu se na zbardhet fytyren."
Selatin Bajgora
Selatin Bajgora
Dasma në Prishtinë
Read More
"Jam shume i knaqt me incizimet e dasmes, me kamermanat e me fototgrafin. Gjithcka ka shku sipas deshires."
Mirevete Miftari
Mirevete Miftari
Dasma në Ferizaj
Read More
"Faleminderit shume per kontributin qe e keni be. Jeni e vetmja kompani qe kame qene 100% e kenaqur dhe ju deshiroj sukses me punen e mrekullueshme."
Marigona Krelani
Marigona Krelani
Dasma në Gjakovë
Read More
"Krejt familja jane te kenaqt me dasmen. Keni vetem komplimente pozitive nga ana jone. Respekt"
Shefqet Ramadani
Shefqet Ramadani
Dasma në Prishtinë
Read More
"Teper profesional. Une jetoj ne Zvicer dhe kualiteti eshte i njejte si me produksionet ketu, dallim i madhe me krejt tjerat ne Kosove."
Kleana Guri
Kleana Guri
Dasma në Prishtinë
Read More
"Shume jam emocionu kur i kam pa inqizimet ne fund. Pamjet shume te bukura, ngjyrat si ne film edhe montazha perfekt. Ju faleminderit shume"
Previous
Next
Kontakt

Ke diçka të paqartë? Na shkruaj më poshtë dhe ne përgjigjemi shumë shpejtë!

Mund të shkrush edhe në WhatsApp ose Viber!